Profesyonel WordPress Temaları

en hızlı wordpress teması en iyi ücretli wordpress temaları en iyi ücretsiz wordpress temaları en iyi ücretsiz wordpress temaları 2018 en iyi wordpress temaları 2018, blog nuxe web tr

Profesyonel WordPress Temaları

Bazı Profesyonel WordPress Temalarını sizler için blogumuzda paylaşıyoruz. Hemen hemen hepsi işinizi görecek türde WordPress temalarıdır.

iMagazine v6

iMagazine, yakın geçmişten bu yana tüm zamanların en iyi sosyal medya portalı olan Onedio formatında hazırlanmış, şık, estetik ve çok amaçlı bir WordPress temasdır.

Sıradan Temaları Unutun!

Sıradan olmayan, sosyal medya ile tümleşik ve estetik bir tema ile web sitenizin kalitesini yükseltmek ve reklam potansiyelini artırmak istiyorsanız iMagazine bu iş için biçilmiş kaftan olabilir.

Önizleme/Demo İndir

imagazine premium wordpress template, onedio wordpress teması, wordpress haber teması, blog nuxe web tr
iMagazine Premium WordPress Template.

FlatSense

FlatSense teması, Google AdSense reklam kazancıyla gelir sağlamayı hedefleyen blog yayıncıları için özel olarak tasarlanmış, çok amaçlı bir blog temasıdır.

AdSense ile daha fazla kazanmak için, kaliteden ödün vermenize artık gerek yok!

FlatSense teması profesyonel tasarımının yanısıra, AdSense politikalarına uygun, maksimum sayıda reklam alanı ile sitelerinizin reklam kazancını maksimize etmek için tasarlanmıştır. Temada anasayfa ve tüm altsayfalarda maksimum reklam adedi olan, 3 görüntülü reklam ve 3 bağlantı birimi mevcuttur.

Önizleme/Demo İndir

flatsense wordpress adsense template, wordpress adsense blog teması, profesyonel blog teması, blog nuxe web tr
FlatSense WordPress Adsense Template.

KolayDekor

Sitenize Marka Değeri Kazandırın!
KolayDekor WordPress teması ile, dekorasyon, mobilya ve kadın portallarınızı oluşturabilir ve sitenizin reklam performansınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. KolayDekor teması, dekorasyon sektöründe yapılan onlarca siteden sonra, tamamiyle sektörün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

KolayDekor teması, geliştirmeye açık bir altyapıya sahiptir. Temanın istediğiniz bölümlerini düzenleyerek farklı formatlara kavuşturabilirsiniz.

Önizleme/Demo İndir

kolaydekor – wordpress dekorasyon teması, wordpress adsense teması, wordpress blog teması, blog nuxe web tr
KolayDekor – WordPress Dekorasyon Teması.

FlatNews

Standart ve Yatay Manşet Alanı
Özellikle belirmek isterim ki kullanılan kutu, geniş manşet alanları ve slayt ile içeriklerinizi öne çıkarın.

Çeşitli özellikleriyle bu tema önizlemesinde de görüldüğüne göre Haber Sitesi kurmak için es geçilmeyecek bir tasarıma sahiptir.

Önizleme/Demo İndir

flatnews – wordpress haber portalı, profesyonel wordpress haber teması, wordpress haber teması, blog nuxe web tr
FLATNEWS – WordPress Haber Portalı.

Profesyonel WordPress Temalarına yazımızda yer vererek sizlerin WordPress çalışmalarınıza renk katmak istedim. Yeni tasarımları paylaşmaya devam ediceğiz.

  • 1
    Share

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir